Blog Worthy

Porównania-kalkulator kredyt hipoteczny

February 15th, 2014

W necie można odnaleźć niezwykle dużo stron na jakich pokazywane są porównania kredytowe. Większość tych prezentowanych porównań opartych jest na gotowych rozwiązaniach jakie udostępniają finansowe serwisy partnerskie.

Nie znaczy to iż takie zestawienia kredytowe są złe, jednakże trzeba zdawać sobie sprawę z tego iż takie zestawienie ma zachęcić prawdopodobnego klienta do skorzystania z propozycji. Porównanie kredytowe jakie oddaje rzeczywiste koszty kredytowe musi być zrobione na podstawie współczynnika RRSO.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania gromadzi każde potrzebne dane do obliczenia zupełnych kosztów pożyczki w wybranym banku.

Gdzie odnaleźć dobre porównania kredytów i pożyczek?

W „Polskim Internecie” jest kilka liczących się portali finansowych, jakie na podstawie wielu składników miedzy innymi RRSO prezentują bardzo dobre zestawienia kredytowe.

Na pewno między innymi należy tu wyliczyć comperia.pl , Money.pl

Korzystając z takich serwisów powinno się jednak zawsze pamiętać, że nie za każdym razem propozycja kredytowa przedstawiania w danym serwisie finansowym jak najlepsza faktycznie będzie najlepsza dla nas.

Nieraz najtańszy kredyt proponowany przez bank wcale nie musi być idealny. W czasie analizy propozycji kredytowych warto na początku przeanalizować naszą sytuacje. Czasem warto skorzystać z droższej oferty kredytowej, w której jest ubezpieczenie od straty pracy aby mieć bezpiecznik w razie nieprzewidzianych problemów finansowych czy z pracą.

Porównania kredytowe są bardzo pomocne przy wyborze zobowiązania, jakkolwiek zawsze to my podejmujemy decyzję za którą potem będziemy odpowiadać.

Osoby, które szukaja pozabankowego sposobu na sfinansowanie swoich potrzeb powinny dodatkowo zaglądać na serwisy ogłoszeniowe. Warto tu wymienić serwis http://tablica.ecasa.pl, w którym przedstawiane sa głównie ogłoszenia pożyczek prywatnych.

tablica

January 13th, 2014

Ogloszenia-lubelskie.pl to innowacyjny serwis z ogłoszeniami. Proste rozwiązania, bardzo przejrzysty panel czyni, iż nadzwyczaj prosto można znaleźć poszukiwaną przez nas rzecz czy też opublikować ogłoszenie.

Ogloszenia-lubelskie.pl pozwalają Ci prosto planować ogłoszenia wraz ze zdjęciami, zarządzać sprzedażą. Z nami znajdziesz to co Cię interesuje albo sprzedasz każdą rzecz.

Na rynku funkcjonuje mnóstwo lokalnych serwisów ogłoszeniowych, jednak ogloszenia-lubelskie.pl to zupełnie co innego. Serwis chociaż jak sama nazwa wskazuje skupia się przede wszystkim na publikowaniu ogłoszeń z woj. Lubelskiego, to jednak jego zasięg jest ogólno krajowy.

Jeśli prowadzisz własny niewielki biznes lokalny, koniecznie musisz dodać ogłoszenie w naszym serwisie. Dzięki temu masz szansę pozyskania wielu nowych klientów.

Ogłoszenia - tablica

Firmy pozycjonerskie

January 12th, 2014

Ostatnio niezwykle często jestem pytany o pozycjonowanie stron internetowych. Pokaźna liczba ludzi, zadaje pytania rodzaju jak pozycjonować, od czego zależy pozycja w wyszukiwarce?, jak mogę wpływać na rezultaty w wyszukiwarce?, ile kosztuje pozycjonowanie? i tym podobne.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach, nazywane także w wielu przypadkach SEO (Search engine optimization) jest to zestaw czynności mający na celu osiągnięcie wysokiej pozycji naszej strony internetowej w rezultatach wyszukiwarki. Na przykład, jeżeli jesteśmy producentem opakowań i mamy swoją stronę internetową, to właśnie dzięki pozycjonowaniu nasza strona internetowa będzie jednym z pierwszych linków w wyszukiwarce. Dzięki temu większa ilość osób zobaczy naszą stronę i być może zakupi nasze produkty.

Katalogi stron

November 25th, 2013

Katalog stron z linkami bezpośrednimi. Przyjazny dla wyszukiwarek - ma mapę strony oraz przyjazne linki.

Zbiór wartościowych stron www, podzielonych wg tematycznych kategorii. Spis jest moderowany, dzięki czemu zawiera jedynie przydatne strony!

Stronę można opublikować w jednej z 48 kategorii. Pakiet złoty gwarantuje dodanie strony bezterminowo, opis html, mapy Google, upload zdjęć.

Istnieje również możliwość bezpłatnego dodania strony.

Katalog stron - zapraszamy

Europejskie Forum Nowych Idei: Czy kapitalizm niszczy demokrację?

October 1st, 2011

Europejskie Forum Nowych Idei Czy kapitalizm niszczy demokrację?

20110930, 0820

W środę w Sopocie rozpoczęło się pierwsze Europejskie Forum Nowych Idei, którego organizatorem jest PKPP Lewiatan, a Citi Handlowy Głównym Partnerem. Jedną z ciekawszych debat, jakie odbyły się pierwszego dnia była dyskusja moderowana przez prezesa GPW, Ludwika Sobolewskiego, w której zaproszeni goście próbowali odpowiedzieć na pytanie „Czy kapitalizm niszczy demokrację?”.

Wśród zaproszonych do panelu osób znalazł się prezes Citi Handlowy, Sławomir S. Sikora, który odniósł się do bieżącej sytuacji na świecie stwierdzając, że Mimo dynamiki zmian we współczesnej globalnej gospodarce, kapitalizm nie wpływa negatywnie na demokrację. Zagrożeniem byłby rozpad solidarności społecznej, i odwrócenie się elit od społeczeństwa. Rosnąca popularność idei CSR pokazuje, że solidarność społeczna jest do pogodzenia z systemem kapitalistycznym. Jak pokazują bogate doświadczenia na tym polu Banku Handlowego i Grupy Citi, dojrzali liderzy łączą z sukcesem biznesowe strategie z szacunkiem dla otoczenia, w którym działają. Citi Handlowy oprócz roli Głównego Partnera Forum jest także organizatorem panelu „Prognoza dla europejskiej gospodarki”, który w piątek 30 września poprowadzi prezes banku Sławomir S. Sikora. Podczas trzech dni trwania forum, od 28 do 30 września goście z całego świata weźmą udział w sesjach plenarnych i panelach. Tegoroczna edycja forum odbywa się pod hasłem „Pomysł na Europę. Perspektywa biznesu”. Honorowym patronatem objęli wydarzenie Prezydent RP, Bronisław Komorowski, Prezydent Rady Europejskiej, Herman van Rompuy i Jerzy Buzek, Szef Parlamentu Europejskiego. Więcej informacji o I Europejskim Forum Nowych Idei w na stronie  www.efni.pl

Najtańsze kredyty hipoteczne

September 16th, 2011

W przeciągu ostatniego okresu realia kredytowe w euro uległy pogorszeniu. Na początku sierpnia najniższa rata spomiędzy osiągalnych na rynku kredytów mieszkaniowych wyniosła 1 442 zł. Zdradza to, iż dla wzorcowej rodziny 2+2 była ona większa o pięćdziesiąt zł od jej najmniejszegi poziomu.


Wskazane jest dodać, iż zmiany kursów poszczególnych walut, które z reguły mają umiejscowienie w niebezpiecznych gospodarczo momentach zdołają istotnie wywrzeć wpływ na cenę comiesięcznych rat kredytowych.


Podwyższenie wartości uchodzącego za bezpieczną walutę franka sprawił, iż przekonała się o tym duza grupa Polaków. Warto jednak zaznaczyć, iż euro w tym samym okresie zachowywało się bardziej stabilnie. Poza tym chociażby z uwagi na autorytet strefy euro, znacznie mniej ewentualny jest scenariusz tak gigantycznego odchylenia w względnie niedługim okresie. Ten fakt oraz możliwość przyjęcia w przyszłości euro także przez Polskę powoduje, iż zagrożenie w tym wypadku wydaje się niższe, niż dla franka szwajcarskiego.

Wypada jednak zaznaczyć, iż najbezpieczniejszym wyjściem jest oczywiście wzięcie kredyty w walucie, w której osiągane są dochody. W tym wypadku trzeba jednak dodać, iż na kluczową decyzję kredytobiorców największy wpływ mają często bieżące warunki umowy pożyczkowej, które w walutach obcych w większości wypadków są bardziej korzystne, niż w złotym.

Mieszkaniowe kredyty

July 12th, 2011

Kredyt mieszkaniowy to długotrwałe zobowiązanie w stosunku do banku, rozciągające się często nawet na kilkadziesiąt lat. Tak długa umowa z bankiem czyni, że ogromnie trudno jest przewidzieć wszystkie sytuacje jakie mogą zaistnieć w tym okresie.

Z jakiejś strony nasza pozycja finansowa może w dużej mierze się ulepszyć pozwalając tym tymże na szybszą spłatę kredytu, z wtórej jednak strony może ona ulec pogorszeniu uniemożliwiając normalne spłacanie rat. Nastanie gorszych okresów nie jest jednak jedynie problemem kredytobiorcy, ale także banku udzielającego hipotecznego kredytu. Instytucje fiskalne chcą w jak największym stopniu niwelować zagrożenie niewypłacalności swoich konsumentów, co jest możliwe dzięki różnego rodzajom ubezpieczeń.

W zależności od konkretnego banku obowiązek asekurowania może być inny. Jedne organizacje przymuszą na swoich konsumentach wykup ubezpieczenia rzeczowymi podpunktami w umowie kredytowej, drugie natomiast pobudzają kredytobiorców do ubezpieczeń oferując im zredukowanie marży. Bez względu czy mówimy o ubezpieczeniach obowiązkowych czy dobrowolnych należałoby zapoznać się z zasadą ich działania, aby w momencie podpisywania umowy kredytowej mieć pełny obraz sprawy.